Fonoforéza


Fonoforéza jinak také tónová akupunktura stimuluje akupunkturní body bez nutnosti porušení kůže. Akupunkturní body jsou ovlivňovány kmitáním terapeutických ladiček přesně naladěných na setiny Hertzů. Každá má jiný účinek a dokáže pomoci s širokou škálou potíží. Ladičky fungují na principu tónové rezonance a svoji léčivou vibraci přenášejí na potřebná místa.
 
Akupresura

Akupresura stimuluje akupunkturní body tlakem prstů. Každý bod ovlivňuje celou řadu pochodů v těle jak na fyzické, tak psychické úrovni. Akupresura je vhodná k odstranění bolestí i povzbuzení funkcí jednotlivých orgánů. Je součástí masáží Shiatsu.

Ušní svíce


Ušní svíce využívají účinků léčivých bylin a tepla z hořící svíčky. Účinek je založený na efektu komínového hoření, který uvolňuje a vysává nečistoty.

Ušní svíce se používají např. při šelestech a pískaní v uších, pocitu tlaku v uších, vleklých bolestech hlavy, nedoslýchavosti nebo migrénách. Teplo ze svíčky působí příznivě na reflexní zóny v ušním boltci.

Tygrování


Tygrování je japonská metoda prohřívání těla a odstraňování vlhka podobná moxování. Využívá tepla a vůně z léčivých bylin, které se po zapálení vloží do kovové tyčinky zvané „tygr“. Ohřátou tyčinkou se pak působí na akupunkturní bodymeridiány.

Harmonizace čaker


Čakry jsou energetická centra v našem těle, která mají schopnost přijímat energii, určitým způsobem ji přetvářet a opět vyzařovat. Správně fungující čakra má být kruhový vír umístěný centricky k povrchu těla.

Každá odchylka v tomto umístění je příznakem energetické nerovnováhy, která se může projevit jako nemoc, bolest, nefungující mezilidské vztahy nebo sled negativních událostí v životě. Blokace bývají nejčastěji způsobeny strachem, napětím, zklamáním, šokem a negativními vlivy okolí.

Čištění probíhá pomocí kyvadla a blokády lze posléze uvolnit a čakry harmonizovat použitím Reiki, terapeutických ladiček nebo drahých kamenů.